Okan Bayülgen’in yeni kanalı belli oldu

112

Ekranların sevilen ismi Okan Bayülgen Satel TV’de klipler sunarak televizyon hayatına başlarken “Gece Kuşu” adlı bir program ile ATV ekranlarında gece yarısı sunduğu program ile şöhretine şöhret katmış ve daha sonra bu şöhretini 100 gece boyunca Televizyon çocuğu adlı programla pekiştirmişti.

Programlarında izleyici ve sunucusu arasındaki yapmacık ilişkiyi ortadan kaldırmayı hedefleyen ve programında gösterdiği agresif tavırları ile ilgi ile izlendi.

Ekip olarak ATV ile yollarını ayırdıktan sonra Okan Bayülgen 1977 yılında bacağından vurulurken saldırıyı gerçekleştiren Murat Çakmak, Bayülgen`in oynadığı İstanbul Kanatlarımın Altında filminde Osmanlı`ya hakaret ettiğini düşündüğünden dolayı bacağından vurduğunu söyledi.

Televizyon şov programlarına Kanal D’de “Zaga” adlı programla geri dönen Okan Bayülgen bu programında Medya arkası adlı bölümle adeta zirve yaparken ilginç dekor ve jeneriklerle izleyicisini ekranlara bağlayarak ciddi bir seyirci kitlesi oluşturdu.

En son TV100 ekranlarında program yapan Okan Bayülgen Ağustos ayından itibaren Haber Global ekranlarından her Salı akşamı saat 21:30’ da yeni bir programla seyircisiyle buluşacak.

Okan Bayülgen’in Haber Global ile anlaşması televizyon dünyasında büyük bir şaşkınlık yaratırken bu anlaşmanın ardından kimin olduğu sorusu en çok konuşulan konular arasına girdi.

Okan Bayülgen’in Haber Global ekranlarında sunacağı programın formatı Okan Bayülgen ve Haber Global yönetimi tarafından bir sır gibi saklandığı bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.