Kendisini aldatan eşi hakkında Kibariye’den flaş açıklama geldi

119

Ünlü şarkıcı Kibariye eşi Ali Küçükbalık’ın kendisini sık sık aldatması ile gündeme gelirken geçtiğimiz günlerde Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalık’ın lüks bir otelde bir kadınla el ele yürürken görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından kendisine bu konu hakkında sorular sorulan Kibariye’nin yaptıkları açıklamalar herkesi şaşkına çevirdi.

Ünlü şarkıcı Kibariye Uçankuş Tv. muhabirinin kendisini arayarak eşi Ali Küçükbalık’ın bir kadınla bir otelde el ele yürürken çekilmiş görüntüler hakkında düşüncelerini sorması üzerine sessizliğini bozdu.

Ünlü şarkıcı “Olaya tanık olmadım. Belki de eşimin yanındaki kadın iş arkadaşı olabilir. Onun ve o kadının günahına giremem. Gözümle görürsem bazı şeylere inanırım. Çekilen görüntüler zaten çok net değil. O mu değil mi bilemiyorum. Eve gelince kendisi ile konuşacağım. Bütün erkekler eşini aldatıyor. Ali evine çok bağlı bir kocadır. Bunu gözümle görsem belki her şey farklı olurdu. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam” ifadelerini kullandı.

Daha öncede eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığının kendisine sorulduğunda ünlü şarkıcı Kibariye “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız” demişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.