Teşkilat dizisinde bu hafta MİT’e saldırı gerçekleşecek mi?

47

Pazar akşamlarına damga vuran TRT 1’in iddialı dizilerinden biri olan ve yayınladığı her bölüm sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olan Teşkilat dizisi bu hafta yine izleyicisini soluk soluğa bırakacak.

MİT ekibi tarafından hazırlanan tuzak sonucu Leval’in ölmesi üzerine kendisinin kurtulduğunu düşünen Fadi seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etmek isterken MİT ekibi tarafından hazırlanan tuzakla vücuduna zerk edilen zehir etkisini göstermeye başlayınca hayatının tehlikede olduğunu anlar.

MİT ekibi Fadi’nin zehirlendiğini belirleyerek görevlerinin bittiğini düşünerek Türkiye’ye dönmeye hazırlanırken aldıkları yeni bir haber ekibi adeta şoke eder. Fadi’ye suikast girişimi için gittikleri Fransa’da kendilerinin deşifre olma ihtimali olması üzerine Hakkı ve Pınar, yeni bir plan ile tehlikeyi ortadan kaldırmak üzere harekete geçer.

Caner ise aldığı talimatlar doğrultusunda ekibi deşifre etmek için uğraş verirken Zehra’nın kızı Yağmur’a ulaşır ve Zehra’yı deşifre etmek için Yağmur’u kullanmaya karar verir. Amir ve Fadi arasındaki telefon konuşmalarını deşifre eden Uzay ikilinin Türkiye’ye karşı  büyük bir saldırı planlandığı anlaşılır.

Yapılacak saldırının sorunlusu Fadi olduğu gibi bu saldırının başlamadan durduracak tek kişinin Fadi olduğunu anlayan ekip Fadi’nin ölümünü de büyük bir sorun haline getirir! Fadi ise canının derdindedir ve çok gizli bir binadadır! Ekip, binaya sızmak için akıllara durgunluk veren yeni bir plan yapar!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.