Çocuklar için ücretsiz dünya klasikleri seti

25

Dünyanın ve Türkiye’nin kişileri istediği yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmesini sağlayan global teknoloji platformu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dört kitaptan oluşan dünya klasikleri setini çocuklara hediye etmişti. Uber 23 Nisan sonrasında bu dünya klasiklerini çocuklara hediye ederek çocuklarımızın kitap okumasına teşvik etmeyi hedeflerken bugüne kadar yaklaşık 8000 çocuğa bu kitapların ulaşmasını sağladı.

Uber halen sarı taksilerde yolcu olarak bulunan çocuklara dört kitaptan oluşan dünya klasikleri setini hediye etmeye devam ederken dört kitaplık sette Tek bir tuşa basarak istediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan global teknoloji platformu Uber, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda dört kitaptan oluşan bu sette Gulliver’in Gezileri, Alice Harikalar Ülkesinde, Küçük Prens ve Sefiller’ adlı romanları çocuklarla buluşturuyor.

Konu hakkında kısa bir açıklamada bulunan Uber sözcüsü, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklarımızı okumaya teşvik etmek adına 4 kitaptan oluşan dünya klasiklerini çocuklarımıza ulaştırmaya başlamıştık. Bu setlere ulaşmak isteyenler bize ulaştıkları takdirde bu seti severek çocuklara ulaştırmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar 4,5 milyon civarında insanımıza hizmet vermiş bir kuruluş olarak çocuklarımızı da mutlu etmekten dolayı sevinçliyiz. Çocuklarımız pandemi döneminde bu kitapları okuyarak boş değerlendirebilecekler.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.