Eser benim yüzümden kilo aldı

134

Mert Vidinli’nin her hafta Perşembe akşamları Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular programının bu haftaki konuğu Berfu Yenenler oldu. Instagram’da canlı yayında eşi Eser Yenenler ile tanışmasını anlatan Berfu Yenenler “Sosyal medyada Eser’i takibe aldım. Birkaç gün bana mesaj atmasını bekledim. O da beni fake hesap zannetmiş ve o yüzden yazmamış. 7-8 ay hiç yüz yüze görüşmeden yazıştık. İlk görüşmemiz bir arkadaşımla Eser’in gösterisine gittik. O gün bizim yeri karıştırdığı için bütün oyunu bana sırtı dönük oynadı. O tarafta oturanlara ikramlar gönderdi. Çok sinirlendim. Oyun çıkışı kulise gidince yanlış anlaşılma ortaya çıkınca keyifli bir sohbet geçirdik” dedi.

Üçüncü çocuğu düşünmediğini söyleyen Berfu Yenenler ilk doğumda 17 ikinci doğumda 10 kilo aldım ama sonra hızlı kilo verdim. Mutfakta iyi yemek yapmasından dolayı eşi Eser Yenenler’in kilo aldığını ama şimdi sıkı bir diyette olduğunu söyledi.

Karı-koca çok üşengeç bir çift olduğunu söyleyen Berfu Yenenler “Aslında biz evliliğimizin ilk gününden beri pandemi hayatı yaşıyorduk. Eser ile Finlandiya’ya gittiğimizde evlilik teklifi bekliyordum. Dönmemize bir gün kala teklif etmişti. Aslında evlilik teklifini Kuzey ışıkları altında teklif etmek istiyormuş. Maalesef Kuzey ışıklarını göremeden geldik” dedi

Çeşme’de ev kiraladıklarını ve yaz ayı boyunca Çeşme’de olacaklarını açıklayan Berfu Yenenler kendini samimi, dürüst, komik ve aşırı rahat biri olarak tanımladığını hayatının en heyecanlı anının doğum sonrasında çocuklarıyla karşılaştığı anlar olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.