Babasına olan özlemini sosyal medyadan paylaştı

111

Türk tiyatrosunun dizilerin ve filmlerin usta oyuncusu Rasim Öztekin 7 Mart günü evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Doktorların tüm çabalarına rağmen usta oyuncu Rasim Öztekin kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Ünlü oyuncunun tıpkı babası gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin babasının ölümünün 40. Gününde sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla babasını andı.

Pelin Öztekin kendisinin küçükken babası ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşırken “Seni kaybedince bana hep zaman, zaman dediler. Ama zaman geçse de kifayetsiz kalıyor her şey.    Ben söyleyeyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

Ne yapıyorsun diye sormayışının üzerinden bugün tam 40 gün geçti. Şimdi yaptığım salaklıkları ben kime anlatacağım. ‘öf yaa bi de başıma bu geldi ya’ diye isyanımı. Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık. Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni..” notunu düştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.