Serdar Ortaç yandaşlık ithamlarına cevap verdi

105

Ünlü popçu Serdar Ortaç Haber Global ekranlarında Buket Aydın’ın sunduğu Koltuk programının bu haftaki konuğu olurken özel hayatından müzik kariyerine ve hastalığına ilişkin birçok açıklamada bulundu. Buket Aydın’ın Ortaç’a “Maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz” sorusunu da yanıtladı.

Kendisini devletçi biri olarak tanımlayan Serdar Ortaç “Devletin başına Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Erdoğan var şimdi onu savunurum, yarın başkası gelir onu savunurum. Devlet olmazsa biz biteriz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kişilik olarak sevdiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Ben hem Cumhurbaşkanımızı hem eşi Emine hanımı kişilik olarak seviyorum. Kendileriyle yakın temaslarım oldu. Bana onlarla yakın temasım ne sağlayacak ki. Ben onları hatalarını kabul ettiği için seviyorum. Daha ne diyeyim ki. ” dedi.

Olası bir seçimde tahminlerini de paylaşan Serdar Ortaç “Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibini de seviyorum. Ama sıraya soksam benim için birinci gelen Meral Akşener olur. Mansur Yavaş ikinci sırada olur. Ama 1’inci mutlaka Meral abla gelir.

Ülkeyi yönetecek kişilerin iş adamlarımızdan birisinin olmasını isterim çünkü işletme yönetmesini biliyorlar. Muharrem ağabeyi isterim. Ekrem İmamoğlu genç. Ve tecrübesi az. Birkaç sene sonra tecrübe edinmiş olur ve baba gibi bu işleri yapar. Basit işler değil bunlar” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.