Benim Adım Melek yeni bölümüyle ekranlara geliyor

162

Benim Adım Melek adlı dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatırken bu hafta dizinin elli dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek”te bu hafta neler olacak:

Cumali’nin yokluğu Zümrüt’ü adeta perişan etmiştir ama sonunda Cumali Zümrüt’üne kavuşur. Ömer konaktan ayrılma kararının arkasında durur ve Zümrüt’ün dönmüş olmasına rağmen verdiği kararın arkasında durmaya kararlıdır. Ömer’in u kararına Defne karşı çıkar ve aralarında sert bir tartışma yaşanınca Ömer geri adım atmak zorunda olduğunu düşünür. Ömer ayrılma kararından vazgeçecek midir yoksa sözünün arkasında kalacak mıdır?

Halil tekrar nikah için gün alır. Nikah haberini alan Zümrüt bağ evine giderek hazırlıklara başlar. Zeynel’in kapısına İkra ve Kerem dayanır. Buldukları ipucu kendilerini oraya getirmiştir. İkra’nın gerçek abisi Zeynel’midir?

Kardeşler birbirlerini ölü bilirlerken kavuşacaklar mıdır yoksa ortalık daha da mı karışacaktır? Alpay mecburiyet karşısında Adana’ya yerleşmesine rağmen aklı hala Gaziantep’tedir Dönmeyi düşünse de Kenan bu konuda işi sağlama almıştır. Herkes mutluluğu yakalarken Seyran, Gülce’nin yokluğunda perişandır. Mithat karısının haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar. Zeynel’in nikah şahitliğini yapan Kenan, düğün yemeğinde Vildan’la aynı masada oturma hayalleri kursa da Zümrüt ve Halil buna izin verecekler midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.