Şükriye Tutku Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘la ilgili paylaşımın tekrar paylaştı

104

4 yıl önce ünlü sanatçı Şükriye Tutkun sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ‘Keşke benim de böyle bir Babam olsa’ ifadelerini kullanmış ve bazı kesimlerce tepki almıştı. Aradan 4 yıl geçtikten sonra Şükriye Tutkun yien sosyal medya hesabından “Keşke benim babam olsaymış’ Ama benim değil tüm Türkiye’nin babası. Babasızların babası” ifadelerini kullandı.

Şükriye Tutkun bu paylaşımı sonrasında verdiği bir röportajda babasının annesiyle yaşadığı bir tartışma sonrasında babasının evden çekip gittiğini ve boşanmak için dahi gelmediğini ama yıllar sonra kendisini bulmak için geldiğinde trafik kazası geçirdiğini anlattı. Açıklamasının devamında Tutkun babasının daha sonra evlerinde büyük bir yangına neden olduğunu ve bu yangında annesinden sonraki eşinin ve iki kızlarının o yangında hayatını kaybettiğini ifade eden Tutkun, “Babam daha da iflah olmuyor. 59’unda vefat etti” diye konuştu.

Sosyal medyada bu paylaşımı yapması hakkında da verdiği röportajında “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torunu ile olan fotoğrafından etkilendiğini ve özendiğini, ilk paylaşımı da babasının ölüm yıldönümünde yaptığını ve aradan 4 yıl geçtikten sonra o paylaşımın tekrar önüne gelmesi üzerine tekrar paylaştığını ifade etti.

Bugüne kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı iki kere gördüğünü ve bu iki görüşmenin de  hastanede gerçekleştiğini belirterek ‘Tayyip Erdoğan’ı baba gibi görüyorum’ sözümü, benim yaşadıklarımı yaşayanlardan, babasız büyüyenlerden başka kimse anlamaz” ifadesini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.