Gönül Dağı’nda istifa şoku

157

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren gönüllerde taht kuran ve haftalardır tüm kulvarlarda birinci olarak izlenme rekoru kıran Gönül Dağı, on dokuzuncu bölümüyle TRT 1’de…

Bu hafta 19.bölümü yayınlanacak olan Gönül Dağı adlı dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak;

Dilek babası hakkında hiç bilmediği bilgilere ulaşınca soluğu Taner’in yanında alır. Bilgileri birlikte analiz ederlerken Dilek, Halime ile Taner’in uzun süredir birbirleriyle konuşmadığını öğrenir. Halime ile Taner’i barıştırmak isteyen Dilek, Halime’nin katı yüzüyle karşılaşır. Dilek Taner ile ilişkisindeki sıkıntıların üzerine bir de babası hakkında yeni şeyler öğrenmiş olmasından dolayı büyük bir sıkıntıya girer ve bu yaşadığı sıkıntı Dilek’i bir bilinmezin içine çeker ve onu yalnızlaştırır. Bunu gören Taner’in, Dilek’e yapacağı büyük sürpriz ne olacaktır?

 Halk Eğitim Merkezi teknik imkansızlıklara birlikte faaliyete geçmiştir. Ama bu büyük bir sıkıntı yaratmıştır. Bu sorunlar yüzünden Gülsüm öğretmen, soluğu Taner ve amcaoğullarının yanında alır. Amcaoğulları, Halk Eğitim Merkezi’nin problemini çözebilecek midir?

 Münir Bey elektrik santralının açılışında uğradığı hüsran yüzünden istifa kararı alır ve bunu uygular.  Münir Beyi kimse istifa kararından vazgeçiremeyince iş Ramazan’a düşer. Ramazan’ın çabası sonuç verecek midir?

Erkan yaşadığı ağır duyguların altında ezildiği için evden kaçar. Erkan’ı herkes ararken Sefer onu bir kuyunun içinde bulur.  Sefer, ölümle burun buruna olan Erkan’ı kurtarıp Gedelli’ye getirebilecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.