Songül Karlı hakkında şok yaratacak iddia!

133

Geçtiğimiz günlerde “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım” diyerek gündeme gelen ve daha sonrasında sosyal medyada sutyensiz spor yaparken çekilmiş fotoğraflarını paylaştığı iddia edilen Songül Karlı birkaç gün öncede dudak dolgusu yaptırarak gündeme gelirken bugün Karlı hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Bir televizyon programındaki magazin programına bağlanan Songül Karlı’nın boşanma aşamasında olduğu Metin Yüncü’nün eski eşi Mediha Ersoy sessizliğini bozdu. Bağlandığı magazin programında Songül Karlı hakkında “ Songül bizim aile dostumuzdu. Bize geldiklerinde eşime farklı bir şekilde bakışını yakalamıştım. Daha sonra cep telefonuma “Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor” şeklinde birkaç mesaj gelince ben bu mesajlara inanmadım. Ama eski eşim ve Songül Karlı biz evliyken birlikteliklerine devam etmişler. İnanmadım ben ama araştırdım o mesajı atan abisi çıktı. Ya abisi attı ya kendisi oradan bana attı mesajı. Bence Songül Karlı idi” diyerek herkesi şoke etti.

Açıklamalarına devam eden Mediha Ersoy ”Songül Karlı eşimin peşinden 6 ay koşmuş. Bunu kendisi de verdiği bir röportajda söylüyor. Metin ilk başlarda yüz vermediği halde ısrarla peşinden koşmaya devam etmiş. Onu bir televizyon programında basmak istedim ama çocuğum vardı ailem engel oldu” dedi.

Mediha Ersoy’un açıklamaları sonrasında programın yorumcusu Tayyar Işıksaçan’a mesaj atan Songül  Karlı , Ersoy hakkında “Kadını hiç tanımıyorum. Bir yemekte karşılaştık ve hayranım olduğu için de fotoğraf çektirdik. Ben kimsenin peşinde falan değildim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.