Tövbeler Olsun 26.bölümüyle ekranlara geliyor

137

Her hafta işlediği sıcak aile hikayesi ve birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, yirmi altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Namzet Kazım’ın kendisinin olduğunu zannettiği altınların aslında kendi altınları olduğunu öğrendiğinde deliye döner. Altınları geri almak için olmadık yollara başvururken Latife’nin beklenmedik çıkışı sonrasında geri adım atmak zorunda kalır. Olanlardan haberdar olmayan  Nazmiye, Buğra ve Aylin ise duydukları karşısında şoke olmuştur. Namzet’in Dr .Şevki tarafından yapılan bir planla kaçırılmasına yardım eden Osman ise bu durumdan dolayı huzursuzdur. Tüm bu olayların üstüne Horanta ailesi, eve gelen polisler yüzünden büyük şok yaşayacaktır. Aylin ve Buğra durumun giderek kötüye gittiğini düşünerek babalarının tekrar arkadaş olması için Dr. Şevki’den yardım istemeye karar verirler. Nazmiye ve Anıl aileelr arasında yaşanan karmaşalar yüzünden aşkları için endişelenmeye başlayarak kimseye söylemeden nikah için gün alır. Herkesin bu evliliğe engel olmak istediğini düşündüğü Ertan herkesi şaşırtan bir karar alır. 

Polis Namzet Horanta’yı neden göz altına alıyor? Karakolda tüm aileyi bekleyen kötü sürpriz ne? Mahkemeye sevk edilen Namzet ‘in cezası ne olacak?

Dr. Şevki Bey, Osman ve Namzet’ i barıştırmak için nasıl bir oyun planlıyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.