Metin Hara, Adriana ile iyi bir şekilde ayrıldık

157

 “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Metin Hara oldu. Canlı yayında yeni yayınlanan kitabı hakkında açıklamalarda bulunan Metin Hara “Son kitabımın öyküsü Küçük Prens tarzında romantik ve masum bir roman. Bu kitap benim beş buçuk yıllık emeğimin ürünü. Romanım aslında bir bakıma yetişkinlere özel bir masal gibi.” Kitabım bir aksilik olmazsa bu ay içinde raflardaki yerini alacak. Bu sefer teknikler, meditasyonlar vermek yerine insanları masalsı bir hikayeye sokacağım” dedi.

Magazin basınında uzun bir süre Adriana Lima ile ilişkisi ile anıldığını ve ilişkisinin bitiminden itibaren magazinin istediklerini bulamayınca skandallar yarattığını belirten Hara, “Adriana ile aramızda magazinin basınında anlatıldığı gibi bir durum hiçbir zaman yaşanmadı. Ayrılık sonrası söylendiği gibi yıkılmadım, bu tarz haberleri büyük şaşkınlıkla okudum ve tebessüm ettim. Adriana ile bir dost gibi ayrıldık. Aramızda saygıyı yitirecek hiçbir şey yaşanmadı” diye konuştu.

Canlı yayında annesinin tedavisi ve ailesiyle ilgilendiğini, aşk hayatında kimsenin olmadığını ve tamamen işine odaklandığını söyleyen Metin Hara aşkın benliğin yitirildiği bir alan olduğunu, insanların birbirlerini yaralarıyla, sancılarıyla kabul edip daha fazla sevmeleri gerektiğini ifade etti.

Kendisinin vejetaryen olduğunu ifade eden Metin Hara aynı zamanda mutfakta hiç iyi olmadığını ve genellikle dışarıdan sipariş verdiğini söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.