Benim Adım Melek 51.bölümüyle ekranlara geliyor

115

Geçtiğimiz sezon seyircisi ile buluşan ve yayınlandığı ilk günden itibaren TRT 1 ekranlarının en çok dizilerinden birisi olan “Benim Adım Melek” elli birinci bölümüyle ekranlara geliyor. Dizi aynı zamanda izleyicilerini güçlü kadrosu ve hikayesi ile etkilemeye devam ederken yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Çocukları ve torunlarının mutluluğu için Cumali ve Seyitali ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar ve yapmak içinde çaba sarf ederler. Halil ve Melek artık birbirlerine kavuşacakları için son derece mutludurlar. Ama Halil için en önemli sorun sözleşmedir ve bu onu rahatsız etmektedir

Kadriye, doğumu sağ salim gerçekleştirir. Ama ikizlerini bir türlü kucağına alıp bağrına basamaz.

Halil ve Melek’i Halil’i Alpay’ın rahatsız ettiğini fark eden Kenan bu işte bir iş olduğunu hisseder ve Alpay’ı yakın takibine alır. Alpay’ın neler peşinde olduğunu Kenan çözebilecek midir? Cumali, Halil’in düşünceli ve sıkıntılı hallerini fark eder. Ama nedenini bir türlü çözemez.

Zümrüt’e artık dayanamayan Vildan konaktan ayrılmakta karalıdır. Ömer bir ikilem içindedir ya doğup büyüdüğü konağı mı yoksa annesini mi seçmek zorundadır.  Şirhanların konağında yaprak dökümü mü yaşanacak? Alpay Halil’i her yerde yakalayarak sözleşmeyi hatırlatır ve gerginlik yaratır. Halil, Alpay’la yaptığı sözleşme gereği nişan yüzüğünü atacak mıdır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.