Ahmet Özhan Tövbeler Olsun dizisine ayrı bir renk katıyor

120

Bu sezon TRT 1 ekranlarında başlayan kadrosu ve sıcacık aile hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, “Tövbeler Olsun” adlı dizide bu hafta ünlü sanatçı Ahmet Özhan mahallenin babacan doktoru ‘Doktor Şevki Hoşnefes’ karakteriyle dahil olacağı yirmi üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

24 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Nazmiye ve Osman Namzet ‘in Anıl’a evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini öğrenenince bunu engellemek için harekete geçerler. Zaten evlilik sözleşmesi ile zor durumda kalan Anıl’ın bir başka sırrını öğrenen Ertan’ın eline yeni bir koz daha geçmiştir. Buğra ve Aylin’in düğünü için hazırlıklara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna’nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır. Buğra ve Aylin evlilik sözleşmesi ile ilgili yaşanan gerginliğin ilişkilerine yansımasından dolayı aşırı tedirginlik yaşamaya başlarlar. Bu arada Kazım’ın şirketteki pozisyonu işleri daha da karıştırmaya yetmiştir. Kazım’ın çoğalan altınlarının sırrı ise ‘Enişte’ de saklıdır. Dünür sözleşmesi hazırlayan Osman’ın bu davranışı herkesi şok eder. Osman ve Namzet arasında yeniden başlayan büyük kavgaya mahalleye yıllar sonra geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecektir.

Anıl’ın sırrını öğrenen Nazmiye’nin tepkisi ne olacak? Anıl evlilik sözleşmesine imza atacak mı? Osman’ın ‘Dünür Sözleşmesi’ Namzet’i nasıl zor durumda bırakacak? İkili arasında yaşanan büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey kim?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.