Kalk Gidelim’de Dudu ile Şakır’in bebeği geliyor

337

TRT 1 ekranlarının sevilen, aile komedi dizisi  “Kalk Gidelim” yüz otuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Seyfettin’in sonunda İsmail’i yenmiştir yenmesine ama İsmail inadından vaz geçmez. İsmail ahırın mührünün gerçek olup olmadığını öğrenmek ister ve Seyfettin’in ahırına adeta kamp kurar. Seyfettin’de İsmail’i ahırından uzak tutmak için yollar arar. Seyfettin’in imdadına Yasemin yetişir. Samim, Yasemin’ i arayıp yardım ister.  Samim ve Yasemin işbirliği yaparlar ve İsmail’i bir şekilde eve getirmeyi başarırlar ama İsmail eve geldiğinde bunun bir oyun olduğunu ve kızı tarafından ihanete uğradığını fark eder. Kızının bu ihanetini de kızının Samim’ e aşkından kaynaklandığını düşünür ve Yasemin’e ev hapsi verir.

Aldığı zayıflama haplarını bırakan Sevda’nın aklı yerine gelmiştir ama aklı gidik Sevda mı daha makbuldür, aklı yerinde Sevda mı; Orada bir soru işareti vardır.

Nurcan Duru’ nun hamile olduğunu öğrendikten sonra kendisin bir anda hamile gibi zannedip o şekilde davranmaya başladığında bu durumu ilk Yıldız fark eder ve Nurcan’ın hamile olduğunu düşünerek tüm köye yayar. Sadık torunu ile çocuğunun aynı zamanlarda dünyaya geleceğini düşünerek Mumu’ ya köy geleneğine göre meydanda davul zurna çaldırır.

Tüm gün koşturmaca içinde olan Dudu çok yorulmuştur ve doğum sancıları iyice artmıştır. Eve geldiğinde Dudu’yu Perihan’ın mobilya sürprizi karşılar. Artık Dudu’nun doğurmaktan başka çaresi kalmamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.