Kırmızı Oda’nın Süreyya karakterinden dizi hakkında açıklamalar

223

Yayınlandığı ilk günden itibaren taraflı tarafsız herkes tarafından beğenilen ve sosyal medyada en çok konuşulan dizilerinden biri olan ‘Kırmızı Oda’ dizisinde ‘Alya’nın annesi karakteriyle dikkat çeken Cemre Melis Çınar, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Güzel oyuncu Cemre Melis Çınar basın mensupları ile yaptığı sohbette  dizide oynadığı karakteri anlattı.

Cemre Melis Çınar, “Bu dizideki rolüm için çok uzun bir süre çalıştım. Her oyuncu için böyle bir karakteri oynama şansı fazla gelmez. Bende bu fırsatı değerlendirerek bu karakteri çok iyi oynamak için çabaladım ve bu yüzden gerçekten çok şanslıyım” dedi.

Açıklamalarına devam eden Cemre Melis Çınar “Oynadığım rol gerçekten yıpratıcı bir karakter ama bu rolle birlikte Süreyya’nın derin sularında yüzmek bana çok iyi geldi. Böyle bir insanı deneyimleyerek oynamak benim için çok hoş bir şeydi. Bu rol benim için derin bir suydu ve bu sudan güzel bir nefesle çıkmayı başardım. Tabii ki bir oyuncu olarak o ben olmadığım için benim dışımda bir karakter olduğu için çok etkilenmedim. Bu karakteri canlandırmak benim için çok keyifliydi” şeklinde konuştu.

Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığım nevrotik karakteri herkesin iyi analiz ettiğini ve insanları etkilediğini sokakta bir çok insanın kendisine arkasından ‘Alya’ diye bağırdıklarını ifade eden Cemre Melis Çınar, “Sokakta genelde arkamdan Alya diye bağırıyorlar. Ben de her seferinde gülüyorum. İnsanlar çok etkilenmiş güzel yorumlar alıyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.