Hayko Cepkin’den flaş açıklamalar

71

Ünlü rockçı Hayko Cepkin YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programına konuk olurken birbirinden ilginç ve samimi açıklamalarda bulunurken programı izleyenleri şaşırtmayı başarırken ünlü rockçı Hayko Cepkin doğum süreciyle ilgili ilginç bir hikaye anlattı.

Canlı yayında Hayko Cepkin, doğumunun çok zorlu geçtiğini belirterek, “Benim doğum tarihim bayrama denk geldiği için ailem ortak bir karar alarak doğumu birkaç gün sonraya almaya karar vermişler. Ben doğumumu beklerken anne karnındaki besin potansiyeli bitmiş. Bende bu sebepten dolayı anne karnındaki bazı organları kemirmişim. Doğumumu iğnelerle yapmışlar. Doğumum gerçekleştiğinde bir gözüm kapalıymış diğeri ise tamamen açık. Zaten annem ‘Tövbe estağfurullah’ demiş.” ifadelerini kullandı.”

Programın sunucusu tarafından etnik kökeninle ilgili üzerine gelindiğinde ne hissediyorsun sorusuna da cevap veren Cepkin, “İsmimden de anlaşılacağı üzere ben bir Ermeniyim. Ama Türkiye Cumhuriyeti’nde Yozgatlı bir ailenin ferdi olarak dünyaya geldim. Herkesin yaptığı müzikten daha farklı bir müzik yapıyorum. Bu yola çıkarken böyle negatif olaylarla karşılaşacağımı bilerek yola çıktım. Beni beğenmeyen veya sevmeyen insan beni dinlemesin. Ben yoluma beni seven ve beğenen insanlarla devam edeceğim” diye cevap verdi.

Evliliğinden de bahseden ünlü rockçı Hayko Cepkin, eşiyle birlikte ortak bir karar alarak ebeveyn olmayacağız. İkimiz de hayatımızı başka yönlere sevk ettik. Birbirimizi çok seviyoruz. Ben sevmeyi de sevilmeyi de çok iyi bilirim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.