Masumlar Apartmanın da Han’ın büyük sürprizi

44

Yayınladığı Salı günleri ekranların reyting rekortmeni olan ve her hafta kendi rekorunu egale eden TRT 1’in yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı”, 10 Kasım Salı akşamı (yarın) dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Masumlar Apartmanı gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak hazırlanan çarpıcı ve can alıcı öyküsüyle izleyicilerini yine ekranlara bağlamayı başaracak. “Masumlar Apartmanı”nın yeni bölümünde neler olacak:

Memduh ve İnci Han’ın kız isteme sürpriziyle büyük şok yaşar. Her zamanki gibi yine Memduh ve İnci’nin arası bozulur. İnci ve Han’ın evlendiklerini açıklamak yerine böyle bir ‘oyuna’ başvurmasına Ege çok büyük tepki gösterir. Ege bu tepkisini okulda istemeden Neriman’dan çıkarır. Han’ın attığı büyük adım Derenoğlu ailesine de yansır. Esat’a büyük aşk besleyen Gülben harekete geçmeye karar verir. Gülben’in önünde tek bir engel vardır. O da Safiye’dir.

Han Uygar’ın yine kendisine sorun yaratacağını düşünerek bu kez çok daha fazla sert bir tepki gösterir. Bu tepki aslında Esra’nın Han’ı karanlık tarafıyla tanışmasına sebep olur. Han’ın parasıyla Ege eğitimini devam ettirmeme kararı almıştır. Sonuçlarını düşünmeden yaptığı plan başını derde sokar. Safiye Gülben’in Esat için kurduğu hayallerin üzerine adeta kabus gibi çöker. İki kardeş arasında ilk defa kılıçlar karşılıklı çekilir. Han İnci’yle aralarında olan gerilimin daha fazla uzamasını istemez. Kendini kısmen de olsa İnci’ye açmaya karar verir. Ancak işler planladığı gibi gitmeyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.