Koronavirüse yakalanan İkbal Gürpınar’ın tedavisi devam ediliyor

160

Kanal 7 ve TRT ekranlarının sevilen başarılı sunucusu İkbal Gürpınar geçtiğimiz günlerde babası Mustafa Dönmez’i koronavirüs yüzünden kaybetmişti. Babasını kaybetmesinin ardından ünlü sunucu İkbal Gürpınar sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda “ Babam Mustafa Dönmez’i koronavirüs yüzünden kaybettim. Emanetini bırakarak ebediyete gitti. İnnalillah ve inna ileyhi raciun… Babamın mekanı cennet olsun rabbim tüm günahlarını affetsin. Hastanede tedavi gören herkese de rabbim acil şifalar ihsan etsin. Bu hastalık şakaya gelmez lütfen ne olur kendinize dikkat edin” paylaşımı ile babasının ölümünü duyurmuştu.

Koronavirüs yüzünden babasını kaybeden İkbal Gürpınar’ın sosyal medya hesabından oğlu Alper Gürpınar yaptığı bir paylaşımla “Annem koronavirüs yüzünden şu an yoğun bakımda yatıyor ve tedavisine başlandı. Annem için dualarınız bekliyorum. Annemin hesabından oplu Alper olarak ben yazıyorum” diyerek annesinin hastalığını duyurmuştu.

Oğlunun paylaşımından üç gün sora İkbal Gürpınar sosyal medya hesabından “ Sonunda bende bu hastalığa yakalandım. Şimdi ne kadar zor bir hastalık olduğunu daha iyi anlıyorum. Canım babam bu acılara nasıl dayanmış. Başım, kaslarım ve eklemlerin ağrıdıkça bunu daha iyi anlıyorum. Virüsü nerede nasıl kaptığımı bilmiyorum. Devamlı olarak sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat ettim. Demek ki bazı şeyler olacağına varıyor. Sizlere bir hakkım varsa helal olsun, sizlerde haklarınızı helal edin. Hastaneye yattığımdan beri bir çok kişi beni aradı ama yaşadığım halsizlik yüzünden cevap veremedim. Sizleri her zaman çok sevdim” notunu düştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.