Ecem Özkaya Gönül Dağı dizisi kadrosuna dahil oldu

154

TRT 1 ekranlarına yayınlanan ilk bölümüyle izleyicisinin gönlüne taht kuran güçlü hikayesi ve kadrosu ile ilgi ile izlenmeye başlanan Gönül Dağı adlı dizinin ikinci bölümünden itibaren dizi kadrosuna ailesine ailesine kol kanat geren zeki, fedakar, altın kalpli Taner’in (Berk Atan) ablası rolünde Ecem Özkaya’da eklendi

Ecem Özkaya, “Gönül Dağı’ her anıyla memleket kokan bir dizi. İzleyen herkes bu küçük kasabayı ve insanlarını çok sevecek” dedi.

Ecem Özkaya oyunculuk kariyerinde birçok dizi ve sinema filminde rol alırken Gönül Dağı adlı dizide kocasının zulmüne katlanamayarak 3 çocuğuyla baba ocağına dönmüş Zahide’yi canlandırıyor. Dizide canlandırdığı karakteri için Ecem Özkaya “Hayatını çocuklarına ve ailesine adamış bir kadın Zahide. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen hayata karşı umudunu hiç kaybetmiyor” diye konuştu.

Ecem Özkaya oynadığı Gönül Dağı dizisi sayesinde adeta çocukluğuna doğru yolculuk yaptığını kaydederek Anadolu’nun büyüleyici ortamında çekimler esnasında adeta çocukluk günlerime döndüm. Anneannemi ve küçük Ecem’i hatırladım. Dizide artık unutulmaya yüz tutmuş gelenek, görenek ve adetlerimizi yaşıyorum Dizi aileler arasında yaşanan küslükleri, hüzünleri, mutlulukları yuvası yıkılan ama çocuklarını büyütmek ve yetiştirmek için ayakta kalma mücadelesi veren kadınların hayallerini anlattığı için diziyi izleyenler çok beğendi” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.