Serdar Ortaç’tan gündemi sarsacak açıklamalar

152

Türkiye’den en çok üreten sanatçıların başında gelen Serdar Ortaç sahne alacağı mekanda programına başlamadan önce gazetecilere açıklamalarda bulunurken sorulan tüm sorulara içtenlikle cevap vermesi gözlerden kaçmadı.

Eşi Chole’den ayrıldıktan sonra eski sevgilisi Seçil Gür ile tekrar yeni bir aşka yelken açtığını, sevgilisinin yoğun iş temposundan dolayı bu gece yanında olamadığını ve onda kendi gençliğini gördüğünü ifade ederken sevgilisinin çok güzel besteler yaptığını da sözlerine ekledi.

Mahkeme tarafından getirilen yasak yüzünden eski eşi Chole hakkında açıklamalarda bulunamayacağını söyleyen ünlü sanatçı bu konudaki soruları yanıtsız bıraktı.

Hakkında geçtiğimiz günlerde Azerbaycan’da ölüm haberlerinin çıkmasının sorulması üzerine  “Bir gün hepimiz öleceğiz. Bugüne kadar ölümden hiç korkmadım. Hayatımı doya doya günahsız ve güzel yaşadım. Ne yaşamışsam hiçbir zaman isyan etmedim” dedi.

Ülkemizde yaşanan pandemi döneminin kendisi gibi sanatçılarla başta tiyatro olmak üzere tüm sanat dallarındaki çalışanların yaşadığı sıkıntıları kendi penceresinden değerlendiren Serdar Ortaç “Bu dönemde her sektör büyük yara aldı. İnsanlar hayatlarından bir çok şeyden ödün vermek zorunda kaldı. Tiyatrolar ve müzikhollerin hepsi kapandı. Yemek yediğimiz restoranlar dahi cam paravanlar çekmek zorunda kaldılar.” diyerek ifade etti.

Sosyal medyayı yakından takip ettiğini ve kendisine yapılan eleştirilere saygıyla ve anlayışla karşıladığını, hakkındaki “Yandaş Sanatçı” demelerine aldırış etmediğini söyleyen Serdar Ortaç “Ben yandaş değilim sadece Cumhurbaşkanını seven bir sanatçıyım” diyerek düşüncelerini söyleyen Ortaç en büyük özleminin ise babalık olduğunu ifade ederek açıklamalarını tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.