Kalk Gidelim 123. bölümüyle ekranlara geliyor

146

Aile komedisiyle TRT 1 ekranlarında izleyicisinin keyifli anlar yaşadığı “Kalk Gidelim” yüz yirmi üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Meryem’le sonunda barışmayı başaran Ercan’ın başındaki talihsizlik devam eder ve Kelle İsmail Mustafa Ali ve Seyfettin’e, Ercan’ın itiraflarının yer aldığı video kaydını seyrettirir. Yoğurthanedeki işçilerin kışkırtılma olayında Mustafa Ali’nin suçsuzluğu ortaya çıkınca Ercan artık kaçacak delik aramak zorunda kalır.

Seyfettin’in elinde çiçek ve çikolata ile fabrikaya gelmesini Kelle İsmail , Efe’nin kız istemeye geldiğini düşünerek Seyfettin’i taca çıkarır. Kelle İsmail Efe’deki yeteneği görerek onu işe alır.

Tatlıcı dükkanını Duru’nun yeni ofisi olarak Nurcan tadilata alır. Yeni tatlıcı dükkanı artık Meryem Süt Ürünlerinin karşısında olacaktır. Seyfettin aceleyle odasından çıkarken verandada ayağı bir küp altına takılır. Seyfettin küpteki altınların tarladan çıkan altınlar olduğunu ve kendisine düşen pay olduğunu Kelle İsmail’e söyler. Kelle İsmail Mustafa Ali’nin kapısına dayanarak kardeşinin bir küp altınının hesabını sormak ister. Seyfettin ise Sevda’dan gelen telefonla sarsılır. Sevda kendisini sağlık ocağından arayarak kendisinin koronavirüse yakalandığını söylediğinde büyük bir şok geçirir. Ve bundan Mustafa Ali’yi sorumlu tutar. Seyfettin aynı zamanda Kelle İsmail’in iki küple verdiği dersin içinden nasıl çıkacağını kara kara düşünmeye devam eder…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.