Cem Özer evli kadına çıplak fotoğraflar gönderdi

51

61 yaşındaki Cem Özer 2017 yılında Pınar Dura ile dünya evine girmişti. Ünlü komedyen ve televizyoncu Cem Özer’in sosyal medyada takipçisiyle yaptığı mesajlaşmaları ortaya çıktı. Cem Özer’in Almanya’da yaşayan kendisi gibi evli bir kadınla sosyal medya üzerinden flört yaşadığı ortaya çıktı.

Almanya’da yaşayan evli kadın Beyaz Tv.’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programa bağlanarak “ Almanya’da yaşayan evli gurbetçi bir kadınım. Ünlü bir isim tarafından tacize uğrayarak tarafıma bu ünlü isim uygun olmayan mesajlar, fotoğraflar ve videolar gönderdi. Konuşmaları tam sapıkçaydı Bunu başka kadınları yapmaması için konuşmaya karar verdim. Bu sapığı tüm Türkiye bilsin istiyorum.

Seren Serengil’e Almanya’da yaşayan kadının ulaşarak Cem Özer ile 11 yıl önce bir turnede tanıştıklarını söyleyerek kendisine attığı video ve mesajları paylaştı. Canlı yayına bağlanan Cem Özer ise taciz iddialarını yalanlayarak bu kadınla 11 yıl önce bir Almanya turnesinde tanıştım ve sadece bir gece kendisiyle beraber oldum. Bu kadın 6 yıl önce beni sosyal medyadan bularak ekledi ve benimle flörtleşmeye başladı. Sosyal medya üzerinden aramızda sevişme yaşandı. 35 dakika boyunca görüntülü bir şeyler yaşamış iki kişiden birisi diğerini nasıl taciz etmiş olabilir? Karımdan herkesin huzurunda özür diliyorum. Bu kadın tarafından şantaja uğradım. Tüm bunları benden para kopartmak için yapmış olabilir. Böyle bir kumpasa uğradığım için karımdan özür diliyorum. Eşim beni affeder veya etmez o kısım sadece beni ilgilendirir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.