Kalk Gidelim’de video paniği

163

TRT 1 ekranlarının sevilen, aile komedi dizilerinden biri olan “Kalk Gidelim” yüz yirmi ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

3 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Kalk Gidelim de neler olacak:

Seyfettin kendisine yalan söyleyen Ercan’ın sözleriyle İsmail’e hesap sormak üzere şirketi basar. Ama o esnada, Meryem ve Nurcan, Mustafa Ali’yi sponsor kadınlarla karşılıklı göbek atarken gören Seyfettin duruma şaşırır. Seyfettin başına gelenleri İsmail, Meryem ve Seyfettin’e anlatır. Meryem’in yanında Ercan’ın kendisine bariz yalan söylediğini söyleyemeyen Seyfettin Ercan’ın suçsuz olduğunu söylemek zorunda kalır. Meryem İsmail’e inanmak durumundadır ve Ercan ile barışmayı kabul eder. Duru’nun depoladığı mallara Ercan musallat olur. Depodan göz hakkı diye aldığı zerzevatı tezgah açarak satmaya başlar. Ercan’ın yalanları ortaya çıkacak mıdır?

Samim Yasemin’i motosikletle evine bırakırken kızın kıskacına girmiştir. Şakır Dudu’ya sürpriz bir evlilik yıldönümü yapmak için Halim ve Samim’in yardımını ister. Yıldız ile dargın olan İnsaf barışmanın tek yolunun Halim’den geçtiğini anlar. İnsaf, Yıldız’la arası bozulunca Halim’den yardım istemesi Halim’in gerilmesine yol açar. Halim İnsaf’a karşı nasıl bir tavır sergileyecektir?

Seyfettin ilk günden beri İsmail’in düzenbaz olduğuna inanmaya devam ederken tarlasını kazanın İsmail olduğuna kesin kanaat getirmiştir. Mustafa Ali ve Seyfettin’e bir video gösteren İsmail aslında Ercan’ın ipini çekmiştir. Acaba bu video kaydında neler vardır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.