Acun ile Şehrazat arasındaki tartışma büyüyor

130

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın daha önce kendisine ait özel jetini satarak yerine 99,5 milyon liraya yeni bir uçak alması ve bu uçakla Survivor yarışmasını gerçekleştirdiği Dominik Cumhuriyeti’ne aktarmasız uçacağının haberlerinin çıktığı günlerde ünlü söz ve beste yazarı Şehrazat sosyal medya hesabından Acun’u ’emek hırsızlığı’ ile suçlarken, “Uçağını almadan bizim şu telifleri ödeseydi terbiyesiz. Haramı zıkkım olsun” paylaşımını yaptı

Şehrazat yaptığı paylaşımının devamında ise “Aldığın uçakta en azından benim hiç gözüm yok! İstersen 1000 tane uçak al ancak önce teliflerimizi öde. Hak yeme! Kursağına yapışır Acun Ilıcalı. Senin yaşın kadar benim kariyerim! Hiç utanma yok demi” ifadelerini kullanarak Acun Ilıcalı’ya adeta öfkesini susarken bir çok sosyal medya kullanıcısının Şehrazat’ı desteklemesi üzerine Acun Ilıcalı gelen tepkilerin ardından sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından “Bizden haksız bedel talep edip istediğini alamayınca hakaret yolunu seçen bu terbiyesiz kişiye cevabımızı mahkemede vereceğiz. Tazminatı ise işitme engelli miniklerimiz için kullanacağız” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Cevabımızı mahkemede vereceğiz diyen Acun’a yanıt veren Şehrazat, ”Ortada bir haksız kazanç var ama benimkimi seninki mi onu aralıkta göreceğiz. Zaten mahkemeliyiz dört yıldır kamuoyunu yanıltma! Ayrıca bir tek ben değilim birçok besteci ve söz yazarı arkadaşım da seninle mahkemelik bence sus konuşma” diye yanıt verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.