Benim Adım Melek’te Cumali ölümle burun buruna geliyor

159

TRT 1 ekranlarında izlendiği gün büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen etkili hikayesi ve oyuncu kadrosu ile duygu dolu anlar yaşatan  “Benim Adım Melek” otuz üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Yangın başladığının haberi konaklara ulaşırken Cumali için zor anların başlangıcı gelmiştir. Bu olan bitenlere Cumali’nin yorgun kalbi dayanabilecek midir? Alpay’ın yangını çıkardığını bilen Kenan ne yapacaktır. Kenan’ın yangını başlatanın kendisi olduğunu bilmesinden dolayı Alpay’ı artık  Kenan’ın onu ele vermesi korkusu sarmıştır. Artık her iki arkadaş için kendi intikamları söz konusu olunca burun buruna gelmişlerdir ve onları bundan sonra neler beklemektedir. Halil her konuda Melek’e destek olurken bu kez Melek, Halil’e destek olacak mıdır? Mahmut ve Seyit Ali kendilerine yangının kebapçıdan çıkmış olabileceğini Alpay’ın söylemesinin ardından gerilmeye başlarlar. Yangından zarar gören hanı herkes el birliği yaparak eski haline getirmek için çaba sarf ederken kimler, neden engel olmaya kalkacaktır?

Mithat’ın ailesine yapılan bir iyilik tüm ailenin sorunlarını ortadan kaldırmıştır. Mithat’ın ailesine karşı olan tavrı Seyran’ı üzmekte ve bu soruna bir çare düşünmektedir. Yangını çıkaran Alpay’ın kamera görüntülerini polise veren Kenan yüzünden Alpay kaçmak zorunda kalacaktır ve kendisine bir kaçış planı hazırlar. Alpay kaçış planında başarılı olabilecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.