Masumlar Apartmanı’nda Han ve İnci aynı apartmanda

61

TRT 1 yeni sezonda iddialı dizilerini arka arkaya seyircisi ile buluştururken geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan “Masumlar Apartmanı” yayınlandığı gün büyük bir başarıyı elde ederek en çok izlenen televizyon programı olurken bu hafta ikinci bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Çarpıcı hikayesi ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosunun performansıyla ekranlara gelecek olan “Masumlar Apartmanı”nın ikinci bölümünde neler olacak:

Safiye’nin tüm engelleme çalışmalarına rağmen İnci ve ailesi yeni evlerine yerleşir. İnci ve Han artık aynı apartmanda yaşamaya başlamışlardır. İnci Memduh’a söylediği yalanın ortaya çıkmasından korkarken Safiye’nin de Han’ı kaybetme korkusu gerilimin artmasına neden olur. Tüm olumsuz gelişmelere rağmen Han ve İnci, birbirlerine yaklaşmaktan kendilerini alıkoyamaz. Uygar İnci’nin kendisini terk etmesini kabullenemeyerek İnci’nin başını büyük bir derde sokacaktır.

Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak senaryosu hazırlanan ve hikayesi tamamen gerçek yaşanmış olaylara dayanılarak yazılan dizide bir ailenin psikolojik sorunlarla verdikleri mücadele ile birlikte aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin başrollerini Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü isimlerin başrollerini paylaştıkları dizi bu sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya aday gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.