Esra Erol programında dolandırıcının foyasını ortaya çıkardı

176

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da bugün kadınları evlilik vaadiyle tuzağa düşüren bir adamın foyası ortaya çıktı.

Z.G. adındaki bir kişinin çok sayıda kadını kandırarak tuzağına düşürdüğü ve Z.G.’nin bu kadınlardan elde ettiği gelirle servetine servet kattığı iddia edilirken bu kişinin sosyal medyadan tanıştığı kişilere kendisini makine mühendisi ve aynı zamanda NATO subayı olarak tanıttığı açıklandı.

Bugün yayınlanan programda son yılların en ilginç dolandırıcılık olayında anlatılan bir olay dolandırıcılığı ortaya çıkardı. Programa konuk olarak katlan 69 yaşındaki F.Ç. bir evlilik sitesinden kendisinden 14 yaş küçük olan Z.G.. adındaki birisiyle tanıştıklarını ve bu kişinin kendisini dolandırdığını iddia etmesi üzerine bir çok kişiyi dolandıran Z.G. adındaki kişinin foyası ortaya çıktı.

Stüdyoya konuk olarak gelen F. Ç. bir evlilik sitesi vasıtasıyla tanıştığı Z.G. tarafından çeşitli yalanlarla 2 milyon TL dolandırıldığını açıkladı. F.Ç. tanıştığı kişinin kendisini hem makine mühendisi hem aynı zamanda NATO subayı olduğunu söylediğini ifade etmesinin ardından Esra Erol kısa bir sürede Z.G. adlı kişinin foyasını ortaya çıkardı.

Esra Erol yaptığı kısa bir araştırma sonrasında Z.G. adlı kişinin 5 kez evlendiğini ve bu evliliklerinden 3 çocuğu olduğunu ve bir çok kadını bu şekilde dolandırdığını açıklarken F.Ç.adlı kadının üstüne kayıtlı olan iki evini sattırdıktan sonra yaklaşık 2 milyon lira para ile ortadan kaybolduğunu açıklamasının ardından Z.G. adındaki şahıs canlı yayına telefonla bağlanarak hakkındaki iddiaları yalanlarken bu kez canlı yayına bağlanan Z.G.. adlı şahıs eski eşleri Esra Erol’a destek vererek eski eşleri Z.G.’nin dolandırıcı olduğunu iddia ederek Esra Erol’un açıklamalarının doğru olduğunu söyleyerek Esra Erol’a destek verdiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.