Benim Adım Melek’te sünnet şöleni

32

TRT 1 ekranlarında büyük bir beğeni ile izlenen ve yayınlandığı günlerde izleyicisini avuçlarının içine alan özgün hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla diziyi izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşatan “Benim Adım Melek” otuz birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Alpay birkaç kez üst üste Halil ve Melek’i bir arada görmeye başlayınca öfkelenirken dükkanına gelen hacizlerden dolayı Cumali zor durumdadır. Kenan’ın kendince bir plan yaparak eyleme geçmesinden dolayı Alpay aşırı huzursuzdur. Kenan artık tüm fırsatları kendi lehine çevirmek için bütün fırsatları değerlendirmeye başlamıştır.

Kerem ve Emre arasındaki rekabet artık kendi takımlarına zarar verecek duruma gelmiş ve artık bu rekabet takımın dışına taşmak üzeredir. Kenan ve Emre bir anda kendilerini hiç ummadıkları bir yerde karşı karşıya bulmaları an meselesidir.

Mithat kendisiyle konuşan Melek’in konuşmalarının ardından canının yandığını hisseder. Alpay herkesin kendisinden habersiz oğluna sünnet töreni düzenlendiğini öğrendiğinde nasıl bir tepki gösterecektir. Kadriye tek başına yaşamak için kendisine ev tutmak isterken Mahmut’un kendisine söyleyeceği sözler üzerine küçük bir şok yaşar. Annesinin dedesi ile olan sorununu çözmek isteyen Defne önce kendisinin dedesiyle olan ilişkisini düzeltmeye başlayacak ve bunun için nasıl bir yol çizecektir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.