Acun Ilıcalı TV8’i satıyor mu?

27

Haber Global ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Candaş Tolga Işık’ın yaptığı “Az Önce Konuştum” programına konuk olan Acun Ilıcalı hakkında merak edilen bir çok soruyu cevaplarken son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan TV8 satılık mı sorusuna da yanıt verdi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı TV8’e bir çok talip olduğunu bunların arasında Kuzey Avrupa’dan ciddi talipler olduğu doğru. Bu şirketlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Doğru bir yatırım görürsem satarım ama tabi ki tamamını satmam” diyerek cevap verdi.

Konu hakkında programda açıklamalarına devam eden Acun Ilıcalı “ Satılık olmamamıza rağmen taliplerimizin olması gerçekten mutluluk verici. Satılık mıyız? Tabi ki değiliz. Ama iyi bir teklif ve yatırım gelirse neden olmasın. Ama tabi ki tamamının satılmasından yana değilim. Burası benim hayallerimin gerçekleştiği bir yer ve onu kaybetmek istemem. Ama teklifi veren grup bizim hayallerimizi gerçekleştirecekse neden olmasın. Bizimde bazı hayallerimizi gerçekleştirmek için daha iyi bir bütçeye ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Programda açıklamalarının son kısmında kanalın çok az masraflı olduğunu ve televizyonculuğu yeni öğrendiklerini ifade eden Ilıcalı kendisine gelen tekliflerden birisinin kendisini heyecanlandırdığını ve ilerleyen günlerde platform olayına başlayacaklarını ve hayatı boyunca iki sene üst üste aynı şeyi yapmayan bir insan olduğumu rahatça söyleyebilirim” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.