Erkin Arslan’dan yeni tekli geldi

40

Müzik dünyasında sadece sesiyle değil söz yazarı, besteci ve piyanist kimliği ile tanınan başarılı sanatçı Erkin Arslan “Bilinmez” adlı teklisiyle müzikseverlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor.

Bir çok dizi, film ve reklam müziği yaptı

“Bilinmez” adlı teklisiyle reklam, film ve dizi müziklerinde gösterdiği başarılı kariyerini kendisine ait ilk teklisine de yansıtan Erkin Arslan yaptığı çalışmasıyla dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başardı.

Söz ve müziği kendisine ait olan “Bilinmez” adlı şarkının mix’i Sarp Özdemiroğlu, matering’i Çağlar Türkmen yaparken yaylılarda İstanbul Strings’in dokunuşlarıyla olağanüstü bir hal alan şarkının vokallerinde ise sanatçıya Ceynur eşlik ediyor.

Erkin Arslan şarkısını Çeşme dönüşü kaleme aldığını ve şarkısında yeni tanıştığı birisiyle tanışmasının bilinmezliğini anlattığını şarkısında sevenlerin heyecanlarını bir sorguya sürüklediğini ifade etti.

Erkin Arslan, Cem Yılmaz ve Özkan Uğur gibi usta sanatçılarla aynı klipte rol aldı

Başarılı sanatçı Erkan Arslan geçtiğimiz dönemlerde televizyon ekranlarında yayınlanan baş rollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin adlı dizi için yazdığı Mesopotamia adlı şarkısıyla büyük yankı uyandıran Erkin Arslan, Rompo Happa adlı şarkısıyla da Karakomik Filmler 2’ye damgasını vurdu. Deli filminin müziklerine imzasını atan Erkin Arslan, Cem Yılmaz ve Özkan Uğur gibi usta sanatçılarla aynı klipte oynadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.