Tövbeler Olsun’da Osman ortaklığa razı olacak mı?

53

Başrollerini Güven kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı TRT1 ekranlarında yayınlanan,ve kısa bir sürede seyircisinde tiryakilik yaratan aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” beşinci bölümüyle ekranlara geliyor…

6 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Osman ile iş yapacak olan Namzet ortağı hakkında haber yaptırır ama bu haber aslında bardağı taşıran son damla olur. Osman ortaklık yapacağı Namzet’in yaptırdığı haber sonrasında ortaklık kararından vazgeçmez. Her ne pahasına olursa olsun bu ortaklığı gerçekleştirmek için Osman, Fuat ile olan anlaşmayı bozar. Anlaşmanın bozulması sonrasında Horanta ve Necipli aileleri zor durumda kalmışlardır. Buzları eritmek isteyen Latife Futa beyin eşi ile görüşerek arada yaşanan soğukluğu durdurmak için planlar yapar. Namzet yaşanan ne olursa olsun azimle Osman’ı ortaklığa ikna etmek adına her yolu denemeye karar verirken tüm olaylardan haberdar olan Hülya ve Aylin birlikte Horanta ailesinin evine giderler. Ama burada Aylin’i hiç beklemediği kötü bir sürpriz beklemektedir hem de bu sürpriz Buğra ile ilgilidir.

Yaşanan tüm olumsuz olaylara rağmen Aylin aşkının arkasında durabilecek midir? Aylin ve Buğra arasındaki herkesten sır gibi sakladıkları aşklarını aileleri öğrenecek mi? Osman tüm yaşananlardan sonra Namzet ile tekrar ortak olmayı kabul edecek mi? Latife’nin Fuat bey ile ilgili yapmış olduğu plan işe yarayacak mı?

Tüm bu soruların cevabı Pazar akşamı yayınlanacak olan Tövbeler Olsun adlı dizinin 5.’inci bölümünde ortaya çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.