Orbay Gürmen hayalini açıkladı

23

Bodrum Bardakçı Koy’undaki Azka Otel’de önceki gece sahne alan Orbay Gürmen geçtiğimiz hafta Azka Müzik etiketiyle çıkardığı “Gel Hayalim” adlı şarkısıyla kısa sürede üst sıralara tırmanmaya da devam ediyor.

Azka Otel’de verdiği konser öncesinde kendisini takip için gelen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orbay Gürmen konser öncesinde büyük bir heyecan yaşadığını ifade ederken daha yolun başında olduğunu ifade ederken sözlerine ” Müslüm Gürses ve Yıldız Tilbe gibi isimleri büyük bir keyifle dinliyorum ve onların tam anlamıyla hayranlarıyım. Müzik kariyerindeki en büyük hedeflerimden birisi de Yıldız Tilbe ile birlikte düet yapmak” olduğunu söyledi.

Açıklamalarına devam eden Orbay Gürmen “bu gece sahneye çıkacağı kıyafeti annesinin diktiğini belirterek “Tüm sahne kıyafetlerimi annem dikiyor. Benim modacım annem ve onun diktiği kıyafetlerle sahnede olmak bana şans getiriyor. Anne emeği geçen her şey çok kıymetlidir”dedi.

Gece sahnede repertuvarında arabesk parçalara ağırlık veren Gürmen gece boyunca kendisini izlemeye gelen konuklara muhteşem bir gece yaşatırken sahnede yaklaşık iki buçuk saat kalırken kendisini izleyen konuklarıyla sohbetler ederken gece boyunca muhteşem bir performans sergiledi. Orbay Gürmen geceyi Yıldız Tilbe’nin unutulmaz şarkısı “Delikanlım” ile noktaladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.