TRT 1 ekranlarında “Masumlar Apartmanı” başlıyor

123

Yeni yayın dönemine birbirinden iddialı projelerle hazırlanmaya devam eden TRT 1 yine yeni yayın döneminde çok konuşulacak bir diziyi seyircisi ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı bu sezon ekranlara gelmeye başlayan “Tövbeler Olsun” adlı diziden sonra seyircisi ile kavuşan ikinci dizi olurken , Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanırken dizide birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

Gerçek Bir Hayat Hikayesi!

Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyle:

Safiye (Ezgi Mola)  ve Gülben (Merve Dizdar) iki kız kardeş olmalarına rağmen yaşamı takıntılarla doludurlar. Safiye ve Gülben’in erken kardeşi Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Ailesini bir arada tutmak ve hayatı sadece evi ile işi arasında mekik dokumak olan Han’ın hayatı aslında tam anlamıyla tekdüzedir. Ama ta ki o güne kadar. O gün Han İnci’yi görür görmez aşık olur ve hayatında belki de ilk kez kendi mutluluğu için çaba sarf edecektir. İnci’nin Han’ın hayatına girmesiyle birlikte Derenoğlu ailesinde her şey bir anda kontrolden çıkmaya başlamak üzeredir.

Konu olarak tamamen gerçek hikayelerden yola çıkılarak hazırlanmış olan Masumlar Apartmanı çok yakında TRT1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.