Kalk Gidelim’de kahkaha sırrı

87

TRT 1 ekranlarının aile dizisi olarak  usta oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesiyle her bölüm izlenme oranları artan dizisi  “Kalk Gidelim” yüz on yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak

Seyfettin kendisini aldatılmış hissetmenin ruh haliyle Mustafa Ali’ nin açıklama yapmasına fırsat vermez. Mustafa Ali panik yaparak Seyfettin’e durumu izah edemeyeceğini düşünerek çareyi kaçmakta bulur. Mustafa Ali’nin kendisini takip etmemesi için tüm uğraşlarına rağmen Seyfettin iz sürmeyi başarır. Seyfettin karış karış aradığı Mustafa Ali’yi şirkette bulacağından emindir ve bir şekilde Mumu’ nun makam odasına sızar. Şirkette yaşanan tüm olaylara şahit olan  Kelle İsmail devreye girerek iki kardeşin arasını düzeltir.

Şakır gece uyuyamayınca annesi Perihan’a bir şaka hazırlar. Ama bu şaka öyle bir hal alır ki yapılan şaka sonrasında dili tutulan Perihan’ı Dudu’nun da yardımıyla hastaneye kaldırmak zorunda kalır.

Meryem süt pazarlığı konusunda Sadık’ı görevlendirirken Meryem aynı zamanda hareketlerinden şüphelendiği için Ercan’ ı takibe alır. Ercan’ın uzun zamandır hazırladığı planda sona gelirken İsmail tarafından oyuna getirilince zor durumda kalır ve çareyi kaçmakta bulacaktır.

ince ince dokuduğu planında sona gelmiştir. Ercan’da İsmail tarafından oyuna getirilmiştir. Üstelik o kadar zor durumdadır ki çareyi ancak kaçıp kurtulmakta bulur. Duru ve Veli Hatice Ana’ nın bağdan topladığı zerzevatlarla reklam çekerek ürünleri internet üzerinden satışı için son hazırlıkları tamamlarlar. , internet üzerinden ürün pazarlaması işinde sona gelmiştir. İsmail Mustafa Ali ve Seyfettin’ i barıştırırken ikisine de evleri ile ilgili bir sır verir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.