Eski MasterChef yarışmacısına komşusu küfürler mi etti?

122

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına katılan ancak ilk 16’ya kalamayan Brezilyalı yarışmacı Wailson Fonesca hakkında bugün ortaya bomba bir iddia atıldı.

Nişanlısı Melis Pınar ile birlikte oturdukları evde müziğin sesini çok açması sonucu Walison Fonseca ile komşusu Ali G., arasında tartışma yaşadı. Müzik sesinden rahatsızlık duyan Ali G. bu rahatsızlığını duvara birkaç yumruk atarak gösterdikten sonra  Wailson’un dairesinin kapısını çaldı. İddialara göre Wailson kapıyı temkinli olarak açarken Ali G.’nin kapıyı zorlayarak içeri girmeye çalışması üzerine kapıyı kapatarak kilitlediğini bunun üzerine Ali G.’nin bahçeye yönelerek buradan kendilerine küfür edildiğini öne sürdü.

Ali G.’nin bahçede bağırması sonucu komşuları ve çevre sakinleri durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine polis ekipleri olay yerine gelerek her iki tarafı polis merkezine götürerek burada ifadelerine başvuruldu.

Ali G. polis merkezinde verdiği iafdesinde “Wailson’un evinden gelen müzik seslerinden rahatsız olunca uyarmak amacı ile duvara birkaç yumruk attım. Müzik sesi kısılmayınca kapıların çaldığımda bana kapıyı nişanlısı ile birlikte açarlarken Melis Pınar’ın ‘Sen kimsin benim duvarımı yumrukluyorsun’ dediğini ve bu sözlerin ardından Brezilyalı Walison’un kendisine yabancı dilde küfür ettiğini iddia etti. Aralarında çıkan tartışma sonrasında polis merkezine gidip ifade veren Ali G., Walison Fonseca’dan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.