MasterChef Türkiye’de ilk takımlar kurulurken ortalık karıştı

85

TV8 ekranlarının en çok ilgi ile izlenen yarışma programı MasterChef’te 16 kişilik ana yarışmacılarının belirlenmesinin ardından yapılan ilk kaptanlık yarışışını Kıbrıs’tan gelerek yarışmaya katılan Tanya kazandı.

Dün akşam MasterChef’te yapılan ilk kaptanlık yarışması için yarışmacılardan 25 adet tulumba tatlısı yapılması istenirken 7 yarışmacı kendilerine verilen sürede tulumba tatlısını yapamayarak büyük bir hayal kırıklığı yaratırken MasterChef jürisi önlerine sunulan 9 tabaktan sadece 3 tanesini beğenirken Tanya, Berk ve Serhat arasından birinciliğe Tanya’yı layık bulurken kaptan seçilen Tanya kendisine rakip olarak Mavi takım kaptanı olarak Ayyüce’yi seçmesi şaşkınlıkla karşılandı.

Kaptanların takımlarını seçerken sona kalan Gülşah, “Takım seçmelerinde en sona kaldım ama unutulmamalıdır ki sessiz atın çiftesi pek olur. Ama gün sonunda öyle olacak ki keşke Gülşah’ı sona bırakmayacaktım diyeceksiniz” dedi Gülşah’ın bu sözlerini söylemesi üzerine karşı takım kaptanı olan Ayyüce ise kendi eleme oyununda şef Mehmet Yalçınkaya’nın o deyimi kendisine söylediğini belirterek Gülşah’ı uyardı.

Yarışmada kırmızı takım Tanya’nın kaptanlığında Ebru, Eray, Gülşah, Berk, Esra, Tanya, Özgül ve Emir’den oluşurken mavi takımda Ayyüce’nin kaptanlığında Serhat, Duygu, Barbaros, Uğur, Furkan, Sedat, Celal’den oluştu.

Takımlar arasında daha yarış başlamadan ortamın gerginliğinden rahatsızlık duyan Serhat kişilerin kimlerden duyduğu bir rahatsızlık varsa bunu direk dile getirmesi üzerine Eray araya girerek “Benin Gülşah dahil olmak üzere kimseyle problemim yok. Gülşah’ın çalışma şeklini gördüm. Kendisi burada sinsilik yapılması gerektiğini düşündüğünü ifade etmiş eğer bu şekilde yapılacaksa bu yarışma bende olayı büyütürüm” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.