360 yeni yayın dönemine 17 Ağustos’tan itibaren start verecek

43

360’ın beğenilen programlarından bazıları pandemiden dolayı çekimlerine ara verilmişti. İzleyicisi tarafından büyük beğeniyle izlenen  “Doktorum Yanımda”, “Sizin İçin” ve “Akla Takılanlar” adlı programlar 17 Ağustos itibariyle yeniden izleyicileriyle buluşuyor.

Sunuculuğunu Selda Hasret Arslan ve Prof. Dr. Murat Aksoy’un birlikte yaptıkları sağlıklı yaşamın ipuçlarını ve koronavirüs salgınının güncel bilgileriyle “Doktorum Yanımda” hafta içi her gün 09.30’da tekrar izleyicisiyle buluşmaya başlayacak.

Yaşama dair bilinmesi gereken tüm detayları Esra Harmanda’nın sunumuyla ekranlara gelen “Sizin İçin” hafta içi her gün 11.00’de…

Açelya Akkoyun ile “Akla Takılanlar” birbirinden değerli konu ve konuklarıyla hafta içi her gün 18.00’de…

Yeni nesil yayıncılık anlayışı ile başarılı programlara imza atan 360; yenilenen programları ve yüzleriyle hayatın tüm renklerini ve seslerini taşımaya devam ediyor.

Prof. Dr. Murat Aksoy ve Selda Hasret Arslan’ın sunduğu Doktorum Yanımda adlı her gün sağlık konusunda merak edilen konular masaya yatırılırken programın içinde ayrıca güzellik, estetik ve sağlıklı yaşam önerileri, ekranlara geliyor.

Sunuculuğunu Esra Harmanda’nın yaptığı “Sizin İçin” uzman doktorlarla sağlık konusunda  akla gelen sorulara yanıtlar bulmanızı sağlarken aynı zamanda lezzetli yemek tarifleri, güzellik ve moda hakkında bilgileri barındırmaya devam edecek.

Açelya Akkoyun’un sunduğu “Akla Takılanlar” programı tekrar yayına gelirken sağlıktan, spora, spordan güzelliğe her gün değişik konu ve konukları ile gündüz kuşağının en renkli ve keyifli programı hafta içi her gün saat 18:00’de seyircisiyle buluşmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.