Zeynep Bastık durdurulamıyor

46

Türk Telekom’un, yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışıyla hayata geçirdiği, gençler tarafından büyük ilgiyle kullanılan dijital müzik platformu Muud’da temmuz ayının en çok dinlenenler listesi açıklandı. Kullanıcılarına zengin bir müzik arşivi sunan Muud’da en çok dinlenen yerli sanatçı kategorisinin yıldızı Zeynep Bastık oldu. Yabancılar listesinin zirvesine ise Türk kökenli Alman rap sanatçısı Mero yerleşti.

Merve Özbey, Oğuzhan Koç, Gazapizm…

Temmuz ayı boyunca en çok dinlenen sanatçılar kategorisinde Zeynep Bastık’ı Berkay, Bilal Sonses ve Oğuzhan Koç izledi. En çok dinlenen yerli albüm kategorisinin zirvesinde Merve Özbey’in Devran albümü yer aldı. Devran’ı Oğuzhan Koç’un “Ev” ve Gazapizm’in “HİZA” albümleri takip etti. En çok dinlenen yerli single’lar sıralamasında da Zehra’dan “Cennetten Çiçek”, Berkay’dan “Kırgınım Ona” ve Oğuzhan Koç’tan “Kendime Sardım” bulunuyor.

LP ve Billie Eilish yine ilk üçte

Muud’un en çok dinlenen yabancı sanatçılar listesinde Mero’yu tüm dünya listelerinden inmeyen pop rock sanatçısı LP ile ödül rekortmeni Billie Eilish izliyor. Yabancı albümlerde ise Mero’nun “UNIKAT”, Ufo361 ve Ezhel’in “Lights Out” ve The Weeknd’in “After Hours” albümleri sıralanıyor. Muud’un 10’ar sanatçıdan oluşan temmuz ayının en çok dinlenenleri listesinde bu ayda çok fazla değişiklik olmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.