Tuğçe Kandemir’in bilinmeyenleri

208

Youtube üzerinden yayınlanan bir programa konuk olan Tuğçe Kandemir ilk kez kendi hakkında bilinmeyenleri anlatırken aşkı ilk kez yaşadığını, ve aşık olduğu o kişi ile internet üzerinden tanıştığını ve ardından arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü ve Mersin’de okurken internet üzerinden karşılaştığı kişiye kendisini sabah başlayıp akşam saatlerine kadar saatlerce görüştüğünü ve kendisini kaptırdığını söyledi.

Tuğçe Kandemir anne ve babasının farklı mezheplere mensup olmasından dolayı zor günler geçirdiğini, toplumda yaşanan Alevi -Sunni gerginliklerinin kendisini etkilediğini hayatında annesinin çok ayrı bir yeri olduğunu ve annesinin kendi kahramanı olduğunu ailesinin ev içerisinde bugüne kadar hiçbir kavgalarına şahit olmadığını da ifade ederken anne ve babam aşkları ile her şeyin üstesinden geldiler. Babam evde saz çalarken annem de babama darbukası ile eşlik ederdi” dedi.

Şarkı sözleri yazmayı çok sevdiğini belirten Tuğçe Kandemir kendi şarkılarımı söylemekten de ayrı bir keyif alıyorum. Şarkılarımı insanlara ulaştırırken korkular yaşadığını şayet sanatçı olmasaydı öğretmen olmayı hedefleyeceğini sözlerine eklerken aşk acısı yaşarken göz yaşları döktüğünü ve o dönemde iyi şarkılara imza attığını yaşadığını aşkın 3,5 yıl sürdüğünü ve o dönemde bir çok şarkı yazdığını itiraf etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.