Serdar Ortaç ikinci kez dünya evine mi girecek?

34

Pandemi sonrasında uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde bir beachte sahne alan Türk pop müziğin ünlü bestecilerinden ve şarkıcılarından biri olan Serdar Ortaç sahne aldı. Serdar Ortaç beachte  muhteşem bir performansa imza atarken gece geçmişten günümüze dillere pelesenk olmuş şarkıları ile kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz dakikalar  yaşattı.

Serdar Ortaç sahnesinde kendisini izlemeye gelen tatilcilerle sohbet ederken “Sana Değmez” parçasıyla çıkarak seyircilerini selamlarken daha sonra arka arkaya kendisine ait sevilen parçalarını seslendirdi. Serdar Ortaç sosyal medyadaki bayanların şıklık yarışlarını da “ Allah’tan Instagram var. Kadınlar Instagram olmasa acaba ne yapardı? O kadar giyinip süslenip kocalarına göstermediği şıklıkları sosyal medyada paylaşıyorlar. Orada paylaşıp akşam normal kocanı karşılayacaksan kocanın ne günahı var? Benim eski eşimin de böyle problemi vardı. Allah’tan boşandım da bu dertten o da kurtuldu, bende kurtuldum” dedi. Daha sonra Serdar Ortaç “Karabiberim” adlı şarkısını önce bilinen hali ile seslendirdikten sonra rap versiyonunu da söyleyerek geceye kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı.

Konserini izleyen hayranlarının sağlığını sorması üzerine “Sağlığım Allah’a şükür çok iyi, bir bakmışsınız ki bir sürpriz evlilik haberi duymuş sunuz? Karşınıza yeniden bir gelin adayı ile çıkmışım. Şu an burada yanımda değil. Ama ilerleyen günlerde benden büyük bir sürpriz bekleyin” diyerek yeniden evlenebileceğinin müjdesini verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.