Tivibu’da son 4 ay boyunca en çok animasyonlar izlendi

115

Türkiye’nin öncü dijital platformu olan Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu izleyicisine animasyondan drama, bilim kurguya, animasyon ve aksiyona kadar birçok türde yüzlerce seçenek sunmaya devam ederken seyircilerine  Kırmızı Halı ile Seç İzle klasörlerinde yer alan yapımlar sürekli güncelleniyor..

Animasyonlar yüzde 57 ile zirvede

Tivibu pandemi döneminin başladığı Mart ayından itibaren son 4 aylık süreçte en çok animasyon filmleri tercih edilirken en çok izlenen film Karlar Ülkesi II isimli animasyon yapım ilk sırada yer alırken ayrıca sinemalarda gişe rekorları kıran Avengers: Sonsuzluk Savaşı ile iki Oscar ödüllü Joker filmi de en çok izlenen filmler arasında bulunuyor.

Tivibu’nun sinemalarda yayınlanan ve yayınlandıkları dönemlerin en iddialı filmlerini izleyiciyle buluşturduğu Kırmızı Halı klasöründe 1 Mart ile 30 Haziran tarihleri arasında animasyon türü toplam izlenmenin yüzde 57’sini oluşturuyor.  Kırmızı Halı’da izleyicinin en çok izlediği 10 film ise şöyle sıralandı ; Karlar Ülkesi II, Karlar Ülkesi, İnanılmaz Aile 2, Moana, Malefiz: Kötülüğün Gücü, Joker, Arabalar, Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Arabalar 2, Yırtıcı Kuşlar.

Seç İzle kategorisinde ise en çok izlenen film Kral Şakir Oyun Zamanı ilk sırada yer alırken seç izle kategorisinde en çok izlenen filmler ise Kral Şakir Oyun Zamanı, Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili, Salgın, Otel Transilvanya 2, Bizim Köyün Şarkısı, Kong: Kafatası Adası, Taş Devri Firarda, Deliha 2, Tavşan Peter şeklinde sıralandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.