Şampiyon’da doku telaşı

146

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerin büyük bir heyecanla takip ettiği Şampiyon adlı dizi bu hafta otuz birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Güneş’in ani rahatsızlığı sonrasında  Fırat ve ailesi daha önce olmadığı kadar sımsıkı bir şekilde birbirlerine kenetlenmiştir. Aile bireyleri Güneş’e uygun dokunun bulunması için donör olurlar.

Hastaneden eve döndüklerinde Fırat ve ailesi Tansel’in onlar için hazırladığı kötü sürprizle yüzleşirler. Tansel onlar hastanede iken evlerine girmiş ve evi dağıtmış, darmaduman etmiştir. Bu durumu Güneş’ten Zafer ve Fırat ikilisi saklayarak ona belli etmeden birlikte evi toplayarak saklarlar.

Bunlar yaşanırken Fırat’a  bu manzarayla karşılaştıkları an durumu Güneş’ten saklayıp, el birliğiyle evi toplayarak Güneş’e hiçbir şey belli etmeden bu güçlüğün de üstesinden gelirler.

Bu arada Fırat ve diğerlerine büyük bir haber gelir. WBC’de Dünya şampiyonu olan efsanevi İrlanda asıllı İngiliz boksör Sean McVardy Fırat’a maç teklifinde bulunduğunu öğrenen Zafer bu habere çok sevinir. Bu maç sayesinde Yaman’ın vasiyeti yerine gelecektir ama Fırat oğlunu bu durumda bırakıp maç için yanından ayrılmak istemez. Onun için varsa yoksa oğlu Güneş’tir.

Güneş için aileden kimsenin dokusu uymamıştır ama bu arada Suna’dan iyi haber gelir. Fırat’ın dokusunun oğluna uyduğunu söyler. Fırat için iki seçenek vardır ya oğluna umut olmak için ameliyat masasına yatacak veya yıllardır hayalini kurduğu maça çıkacaktır. Ve Fırat tabi ki seçeneğini oğlu için kullanır ama ameliyat günü onları hiç beklenmedik bir sürpriz beklemektedir. Olabilecek en kötü sürpriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.