Işın Karaca’nın kardeşi Serdar Karaca’da profesyonel müzik hayatına adım attı.

190

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden biri olan Işın Karaca’nın kardeşi Serdar Karaca Alternatif popun yeni isimlerinden biri olmak adına yeni hedefler ve farklı kapılar aralamamak için ilk teklisi “Yapayalnız” adlı çalışması Akış Production§DMC etiketiyle 21 Temmuz günü tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Serdar Karaca müzisyen bir aileden gelmesi nedeniyle genç yaşından itibaren müzikle iç içe yaşamaya başlamasının ardından müzik öğrenme tutkusuyla cesur işlere imza atmak için kolları sıvadı. Serdar Karaca ilk teklisi “Yapayalnız”da aynı zamanda hem besteci olarak, hem de sözlerine çocukluk arkadaşı Timur Samir’le, aranjesine Akın Büyükkaraca ile imzasını attı.

Yapayalnız adlı çalışmanın prodüktörlüğünü müzik dünyasının en özel ve önemli kadın vokallerinden  ve aynı zamandaablası olan Işın Karaca ve Akın Büyükkaraca üstlendi.

Yapayalnız adlı teklisi hakkında açıklama yapan Serdar Karaca “Şarkım geçmişte kalan birisine olan büyük özlemi anlatıyor. Ama şarkımın sonunda biraz klasik olmakla beraber yıkım yerine ayakta kalabilmeyi ve dik durmayı anlatıyor” dedi.

Yapayalnız adlı şarkının klip çekimleri için Ümraniye platoları tercih edilirken klip yönetmenliği koltuğuna da Mustafa Özen oturdu. Yapayalnız şarkısı yaz aylarında rock pop esintilerini içinde barındıran ve 2020 ruhunu taşıyan şarkılardan birisi olmaya aday gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.