Şampiyon’da Fırat Elif’i koruyabilecek mi?

191

TRT 1 ekranlarında yayınlanan büyük bir izleyici kitlesine sahip olan “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın eşini kaybettikten sonra çocuğunun sağlığı için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, yirmi yedinci bölümüyle ekranlara geliyor…

Duman yaşanan arbede sonucunda tetiği çekecekken hem Elif, hem de Duman yaralanırlar. Silah seslerini duyan Fırat, salona temkinli bir şekilde girer. Duman Fırat’ın salona girdiğini görünce Elif’i bırakıp salondan hızlıca kaçar.

Selvi’nin nişan yüzüğünü geri vermesi üzerine Zafer Selvi’yi ikna etmek için kapısına dayanır. Selvi’ye ne söylerse söylesin onu bir türlü ikna edemez. Artık kesin kararlı olan Selvi kesinlikle geri dönmeyecektir. Zafer ilk kez eli boş olarak Selvi’nin kapısından ayrılmak zorunda evine perişan bir halde gelir.

Elif yaralanınca Fırat Suna’dan yardım ister. Elif’i tedavi etmek için Suna Yaman’ın evine gelmiştir. Zafer eve döndüğünde Elif’in yaralı bir halde olduğunu ve başında Suna ve Fırat’ı görünce, Fırat’la tartışmaya başlar. Tartışma aralarında kısa bir arbedeye dönüşür ve Zafer Fırat’ın evden gitmesini ister. Bu davranışı ile Zafer sadece Selvi ile değil Fırat’la da yollarını ayırmıştır. Tansel Elif’in ölmediğini öğrenince deliye döner ve Duman’dan yarın kalan işi tamamlamasını ister.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.