Burcu Esmersoy’un eski eşi Berrak Tüzünataç’tan ayrıldı

20

Berk Suyabatmaz sürpriz bir şekilde Burcu Esmersoy ile evlenmiş ve bu evlilik kararı magazin dünyasında uzun süre konuşulmuştu. İkili daha sonra birlikte anlaşarak anlaşmalı bir şekilde boşanmışlardı. Berk Suyabatmaz, Burcu Esmersoy’dam ayrılır ayrılmaz Berrak Tüzünataç’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Berrak Tüzünataç’la yaşadığı aşk ile magazin dünyasında en çok konuşulan kişilerden biri olan Berk Suyabatmaz ve Berrak Tüzünataç çifti 8 ay sonra sürpiz bir karar alarak birbirlerinden ayrıldılar.

Suyabatmaz ve Tüzünataç çifti en son birlikte Çeşme’ye birlikte tatil yapmaya gittiler ve burada karşılıklı konuşarak ayrılık kararı aldılar. Berk Suyabatmaz, Berrak Tüzünataç’ı Çeşme’de bırakarak İstanbul’a dönerken ikili kısa bir süre içinde birlikte çekilmiş daha önceki resimlerini sosyal medya hesaplarından sildiler.
Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalının magazin muhabirinin sorularını cevaplayan Burcu Esmersoy kendisine muhabirin eski eşinin ve arkadaşının birlikte çekilmiş fotoğraflarını beğenmesini sorması üzerine “ İkisi de mutlu anlarını paylaşmışlar, bende gördüm ve beğendim. Beğenmeden geçmek bana göre daha saçma olurdu. Takip ettiğim herkesin paylaşımlarını beğenmeye çalışırım, yeter ki güzel olsun. Zaten paylaştıkları kare gerçekten güzeldi. Düğünleri olursa ve davet edilirsem giderim. Yeter ki düğün olsun, oldum olası düğünleri severim” demişti.

Bilindiği üzere Burcu Esmersoy’da kısa bir süre önce Allan Hakko ile yeni bir aşka yelken açmış ama bu ilişkisi kısa süre önce bitmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.