Mariah Carey, Harun Sürek’in eserine talip oldu

149

500 milyondan fazla izlenen ve You Tube üzerinden en çok izlenen ve cover yapılan Hakan Sürek’in “Unuturum Elbet” adlı eserinin ABD’nin vce dünyanın sayılı sanatçılarından biri olan Mariah Carey’in yeni albümünde İngilizce versiyonuyla yer alabilir.

İlk kez Rafet El Roman tarafından seslendirilen “Unuturum Elbet” adlı beste o kadar popüler bir hal aldı ki özellikle ABD, Avrupa ve Ortadoğu’da “Unuturum Elbet” adlı şarkı ile ilgili Youtube’de her gün yeni bir cover yayınlanıyor.

Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey “Unuturum Elbet” adlı eseri dinledikten ve başarısını duyduktan sonra yeni albümünde yer alması için Türk yapımcılarla irtibata geçtiği öğrenildi. Mariah carey’in yeni albümünde “Unuturum Elbet” adlı şarkının İngilizce versiyonu yorumlayacağı öğrenilirken albümün ilk klip çalışmasını da bu şarkıya yapmayı düşündüğü öğrenildi.

 Harun Sürek “Unuturum Elbet” adlı eserinin bu kadar çok dinleneceğini ve dünyaya mal olacağını aklının ucundan dahi geçirmediğini ama bu durumdan dolayı şu an çok mutlu olduğunu ifade ederek “Dünyanın dört bir yanından gelen olumlu yorumlar beni çok mutlu ediyor. Yeni projelerim için şimdi daha çok çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Şimdi müzikseverler Harun Sürek’in “Unuturum Elbet” adlı bestesini Mariah Carey’in yorumlayıp yorumlayamayacağını büyük bir merakla beklerken başarılı besteci ise bu şarkısını Carey’in seslendirmesinden büyük onur duyacağını sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.