Televizyon sunucusu sevgilisi terk edince intihar etti

65

Hindistan’da yayınlanan ve ülkenin en ciddi gazetelerinden biri olan Deccan Herald gazetesinin haberine göre ülkenin önde gelen televizyon programlarından birisinin sunucusu olan 29 yaşındaki Chandana adındaki genç kadının sevgilisinin kendisiyle evlenmekten vazgeçtiğini söylemesi sonucu intihar ederek hayatını kaybettiğini okurlarına duyurdu.

Deccan Herald gazetesinin haberine göre ünlü sunucu kendisini zehirleyerek intihar etmeden önce bir video çekerek ailesine, erkek arkadaşına ve birkaç arkadaşına gönderdi. Güzel sunucu çektiği videoda sevgilisinin kendisiyle evlenmesinden vazgeçtiğini kendisine söylemesi üzerine gerçekleştirdiğini ve sevgilisi Dinesh’e “ Sen bana eğer ölürsem kendini daha iyi hissedeceğini söylemiştin. Şimdi senin bu dileğini yerine getiriyorum” dediği öğrenildi.

Güzel sunucunun ailesi ve arkadaşları videoyu izler izlemez sunucunun komşuları ile irtibata geçerek kızlarını kontrol etmelerini isterken durumu polis ve sağlık ekiplerine de bildirdiler. Komşuları tarafından dairesine girildiğinde güzel sunucuyu yerde hareketsiz olarak bulmaları sonucu güzel sunucu ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede doktorların tüm çabalarına rağmen güzel sunucu kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kızını kaybeden acılı baba yaptığı açıklamada “Kızım erkek arkadaşı ile 5 yıldır birlikteydi. Denish kızımla evleneceğine dair birkaç defa söz vermişti. Her iki ailede bu ilişkiyi biliyordu ve mutlu bir son bekliyordu. Ama ne olduysa oldu Dinesh kızımla son aylarda görüşmekten kaçmaya başlamış. En son kendisine evlenmeyeceğini ve ailesinin önerdiği bir kızla evleneceğini söylemiş. Kızım da bunun üzerine intihar etti” dediği öğrenilirken Hindistan polisi Dinesh ve ailesini intihara teşvik suçundan yakalanması için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.