Tolga Çam Seren Serengil’i ifşa etti

186

Ünlü modacı Tolga Çam bugüne kadar bir çok ünlü isme özel sahne kostümleri ve kıyafetleri hazırlarken piyasa değeri 30 bin lira civarında olan bu kıyafetler için bir çok ünlü isimden para almadığı, bilinmektedir.

Hafta sonu sosyal medyada paylaşım yapan ünlü modacı Tolga Çam devamlı olarak kostüm verdiği bir sanatçının kostümleri geri göndermediğini belirterek yaptığı paylaşımda “Bu ünlü sanatçımız cebinden tek kuruş para çıkmadan benim ona diktiğim özel kostümleri giyiyor ve havasını atıyor. Kendisinden kıyafetleri geri istediğimde bana teşekkür edeceğine beni İnstagram’dan engelliyor” ifadelerini kullandı.

Tolga Çam’ın bu paylaşımının ardından magazin dünyası ve sosyal medya takipçileri Tolga Çam’ın kimi hedef aldığını merak ederken Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı sabah programında bir açıklama yaparak “ Bir çok modacının kıyafetlerini giyerek onların reklamlarını yapıyor ve yeni müşteriler kazanmasını sağlıyoruz. Ama demek ki yanlış yapıyoruz. Artık herkesin kıyafeti giyilmez” demesi üzerine Tolga Çam’ın sosyal medyada bahsettiği ve üstü kapalı ifşa ettiği kişinin Seren Serengil olduğu ortaya çıktı.

Seren Serengil’in kendi sunuculuğunu yaptığı programda yaptığı açıklama sonrasında Tolga Çam tekrar sosyal medya hesabından  “Ne olacak bu sizin aç halleriniz? Bedava kostüm alana kadar canım, cicim, bitanem, en iyi modacım. Kötü olunca yeni yetmelerden giyinilmez oldu değil mi” notunu düştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.